حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

[gtranslate]
مقالات بازار آهن آلات

چگونه تیرآهن اصفهان را تشخیص دهیم؟

‌برای تشخیص تیرآهن ذوبی و یا تیرآهن ذوب‌آهن کافیست روی برند حک شده بر آن دقت کرد. اصولا تیرآهن‌ ذوبی دارای لوگو ESCO بر روی بال‌های خود است و تجربه نشان داده است که تیرآهن ذوبی نسبت به تیرآهن‌های موجود در بازار دارای کیفیت بهتر و همچنین وزن بیشتری است. اما اگر می‌خواهید کاملا اصولی با ویژگی تیرآهن ذوبی آشنا شوید و به راحتی بتوانید آن را شناسایی کنید، با همراه باشید. در این مقاله تلاش داریم ویژگی‌های تیرآهن اصفهان را بیان و آن ها را بررسی کنیم.

تیرآهن ذوبی چیست؟

تیرآهن ذوبی نوعی از انواع تیرآهن‌های موجود در بازار است که توسط کارخانه‌ها تولید می‌‌شود. تیرآهن ذوبی یا تیرآهن ذوب‌آهن تولیدی کارخانه ذوب‌آهن است و به همین خاطر به آن تیرآهن ذوبی گفته می‌شود. تیرآهن ذوبی در بین خریداران به عنوان یک محصول کاملا با کیفیت و مرغوب شناخته می‌شود که دارای ویؤگی‌های خاص خود است.

تیرآهن را بر اساس چه عواملی می‌توان تفکیک کرد؟

هر برند از تیرآهن‌ها دارای خصوصیاتی ویژه‌ای است که پیش از خرید لازم است به آن‌ها توجه نمایید. تیرآهن اصفهان و یا هر تیرآهن دیگری از سایر کارخانه‌ها دارای خصوصیاتی فنی و وزنی مخصوص به خود است که توجه به تک تک این موارد می‌تواند برگ برنده شما در یک خرید مطمئن باشد. چرا که در خرید تیرآهن، وزن تیرآهن عامل تعیین کننده قیمت آن است. علاوه بر موارد ذکر شده، تیرآهن تولید شده را می‌توان از نظر کشور تولیدکننده و استاندارد مربوطه نیز تفکیک کرد.

نحوه تشخیص تیرآهن اصفهان

تیرآهن اصفهان که محصول کارخانه ذوب‌آهن اصفهان است در بین دیگر محصولات هم رده خود بیشترین محبوبیت را در بین خریداران دارد. در نتیجه بیشتر افراد به دنبال خرید تیرآهن اصفهان و یا تیرآهن ذوب‌آهن اصفهان هستند. ولی نکته مهم این است چگونه باید تشخیص داد که این محصول، یک محصول اصل است و آیا این محصول دقیق با نیاز شما هم‌خوانی دارد یا خیر؟!
برای تشخیص اصالت تیرآهن اصفهان می‌توان این چند مورد را در نظر گرفت. اگر روی برند حک شده بر روی محصول دقت داشته باشید می‌توانید به راحتی محصول تولیدی کارخانه ذوب‌آهن اصفهان را تشخیص دهید.

بر روی بال‌های تیرآهن دقت داشته باشید، خواهید دید مارکی تحت عنوان ESCO که علامت اختصاری این شرکت است، در فاصله‌های دو متری بر روی بال‌های تیرآهن حک شده است. در نتیجه وجود این مارک این محصول را از سایر محصولات کارخانه‌های دیگر متمایز می‌سازد.
دیگر موردی که می‌توان در بررسی اصالت تیرآهن اصفهان بررسی کرد، استاندارد مورد استفاده می‌باشد. استاندارد مورد استفاده کارخانه ذوب‌آهن اصفهان IPE می‌باشد. استفاده از این استاندارد بدین معناست که محصولات تولید شده دارای بال‌های نازک و یکنواخت هستند.

استاندارد IPE در ساخت تیرآهن چیست؟

استاندارد IPE بیشتر متعلق به کشور ایران و کشورهای اروپایی است. شما می‌توانید برای تشخیص این مدل استاندارد از دو سر تیرآهن به آن نگاه کنید. اگر ضخامت بال‌ها در ابتدا و تا انتهای آن کاملا یکسان بود، تیرآهن بر اساس استاندارد IPE ساخته شده است. لازم به ذکر است که نقشه طراحی شده در کشور بر اساس همین استاندارد می‌باشد.

بررسی قیمت به‌روز تیرآهن

برای دسترسی به آخرین قیمت محصولات فولادی به خصوص تیرآهن، شما می‌توانید به سایت حدید فولاد و یا پیج اینستاگرام (لینک به پیج اینستاگرام ) و تلگرامی (لینک به کانال تلگرام) ما بپیوندید و به صوت کاملا لحظه‌ای قیمت‌ها را بررسی و مقایسه نمایید. همچنین شما می‌توانید به راحتی و از طریق تماس با کارشناسان حدید فولاد برای خرید محصولات خود از مشاوره تخصص استفاده نمایید.

خرید تیرآهن ذوبی از حدید فولاد ایرسا

شرکت حدید فولاد ایرسا نیز سعی کرده است با تکیه بر تجربه چندین ساله در این حوزه، تیرآهن با کیفیت را از شرکت ذوب‌آهن اصفهان خریداری کند و این محصول را با یک قیمت رقابتی به مشتریان عرضه نماید. چرا که بیشتر عرضه‌کنندگان قیمت تیرآهن را با افزودن قیمت واسطه‌ها، به مشتریان عرضه می‌کنند. شما می‌توانید محصول مورد نیاز خود را از طریق تماس با کارشناسان فروش حدید فولاد تهیه و ثبت سفارش کنید. حدید فولاد ایرسا راهی برای خرید مطمئن و با صرفه!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاربرد میلگرد 28 و ویژگی‌های آن

میلگرد 28 از آن دسته مقاطع فولادی است که در کارهای ساختمانی کاربرد زیادی دارد.

کاربرد تیرآهن 24 در ساختمان سازی و صنایع

هر کسی که در صنعت فولاد کار می‌کند می‌داند که هرچه سایز تیرآهن افزایش پیدا

آشنایی با میلگرد 25 و کاربردهای آن

آرماتور یا میلگرد 25 یکی از پرکاربردترین مصالح یک سازه فولادی در پروژه‌های ساختمانی می‌باشد.