حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

[gtranslate]

خدمات
حدید فولاد ایرسا

در لحظه خرید کنید
فروشگاه آنلاین حدید فولاد ایرسا

خرید تیرآهن را به سبک جدید تجربه کنید!

در بازار آهن‌آلات، خرید و فروش به صورت تلفنی و حضوری مرسوم است. اما شما می‌‌توانید با ثبت سفارشات خود در سایت حدید فولاد ایرسا، تجربه متفاوتی در زمینه خرید تیرآهن داشته باشید. بدون نیاز به صرف وقت طولانی، از طریق سایت حدید فولاد ایرسا لیست قیمت تیرآهن را مشاهده و برای خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنید. ما کیفیت را برای شما تضمین می‌کنیم، کافیست انتخاب کنید.
برای خرید تیرآهن از حدید فولاد ایرسا تنها کافیست محصول مورد نیاز خود را از طریق پنل کاربری خود ثبت کنید و مابقی مراحل را به کارشناسان ما بسپارید. بعد از ثبت سفارش در سایت، کلیه مراحل تا تحویل محصول به صورت تلفنی یا از طریق ارسال پیام در پنل کاربری با شما پیش خواهد رفت. گام‌های سفارش شما، لحظه به لحظه از طریق پنل کاربری قابل مشاهده و پیگیری است. تمام تلاش ما، جلب رضایت شما و ایجاد بستر مطمئن برای تجربه یک خرید اگاهانه است.

برای خرید تیرآهن با نازل ترین قیمت کلیک کنید

کیفیت را برای شما تضمین می کنیم

مشخصات فنی و ویژگی‌های ظاهری تیرآهن نشانگر کیفیت و استاندارد این محصول بوده و توجه به آن برای یک خرید مطمئن یک امر ضروری محسوب می‌شود.
حدید فولاد ایرسا به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و خریداران آهن‌آلات، تلاش کرده است عرضه مستقیم بهترین تیرآهن‌های تولیدی به لحاظ کیفیت و استحکام را در دستور کار خود قرار دهد و امکان یک خرید رقابتی را برای خریداران تیرآهن فراهم نماید. تیرآهن‌‌های تولید شده در کارخانه ذوب‌آهن اصفهان بر اساس استاندارد IPE بوده و نسبت به محصولات سایر کارخانجات، مرغوبیت بیشتر دارد. وزن این دسته از تیرآهن مطابق با جدول اشتال بوده و برای استفاده در پروژه‌های عمرانی از استحکام بالاتری برخوردار است.
کیفیت، تعهد ما برای تضمین خرید و جلب رضاتمندی هر چه بیشتر شما خریداران گرامی است.

دانلود اپلیکیشن اختصاصی بازار آهن‌آلات